Vitajte v Aspro Dental,

Naša zubná ambulancia poskytuje kompletné stomatologické služby pre deti a dospelých. Základnou filozofiou našej ambulancie je individuálny prístup ku každému pacientovi a snaha, aby návšteva zubára bola pre Vás príjemným zážitkom. Na základe vstupnej prehliadky, ktorej súčasťou je použitie vyhľadávača kazu - Siroinspect a intraorálneho či panoramatického röntgenu Vám stanovíme individuálny liečebný plán.

0902933583

 

Endodoncia

Ošetrenie koreňových kanálikov

Ide o ošetrenie koreňových kanálikov. Často je nevyhnutné v prípadoch ako napríklad prítomnosť zápalu okolo zubného lôžka, prítomnosti zubného kazu blízko drene, pri silnej bolesti zuba, ako predprotetická príprava pahýlu zuba.

Endodoncia - Je zákrok vykonávaný na zube, pri zápale zubnej drene alebo zápale zubného lôžka. Cieľom je vyčistenie kanálika od zapálených tkanív a baktérií, dezinfekcia kanálika a jeho hermetické zapečatenie. Endodontické ošetrenie je často jediná možnosť záchrany zuba pred vytiahnutím. Celé ošetrenie sa robí v lokálnej anestezii a za použitia tzv. kofferdamu. Je to blana, ktorá izoluje ošetrovaný zub od okolitého prostredia ústnej dutiny. Pacient nemusí mať počas ošetrenia odsávač slín v ústach. Taktiež zabraňuje preniknutiu dezinfekčných roztokov, či vdýchnutiu nástrojov, ktoré sú pri endodontickom ošetrení nevyhnutné.

Ordinačné hodiny

Po:  11:00 -  19:00
Ut:  08:00 -  16:00
St:  11:00 -  19:00
Št:  08:00 -  16:00
Pi:  08:00 -  12:00

Adresa

MUDr. Monika Pinterová - Senáriková
Zubný lekár
Aspro Dental
Banská 7, 94901 Nitra

Sledujte nás na

Facebook - asprodental.sk scype - asprodental.sk
Možnosť platby platobnou kartou platobné karty - asprodental.sk
Mobilná verzia
https://www.asprodental.sk/default.aspx?l=sk&p=endodoncia
/sk/endodoncia
http://www.asprodental.sk/sk/endodoncia
l=sk&p=endodoncia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x